Používejte funkce služby Hotmail, aniž byste měnili svou e-mailovou adresu

V posledních měsících jsme službu Hotmail obohatili o řadu nových funkcí, které zvyšují její efektivitu. Patří k nim například funkce Uklidit nebo možnost odeslat v jedné zprávě fotografie o velikosti až 10 GB. Někteří z vás se ptají, zda by se nenašel způsob, jak tyto funkce využívat a vyhnout se přitom potížím, které jsou spojeny se zakládáním zcela nové e-mailové adresy.

Chápeme to. Nejméně jednu e-mailovou adresu už máte a další nejspíš nepotřebujete. Možná také využíváte svou stávající adresu nejen pro e-mail, ale například také k registracím na nákupních webech, což úvahy o změně komplikuje ještě víc. Nebo možná máte v adrese uživatelské jméno, s kterým jste opravdu spokojení, ale v jiné e-mailové službě není podobné k dispozici. Hledali jsme proto cestu, jak uživatelům vyzkoušení služby Hotmail usnadnit.

Nyní nabízíme funkci, která umožňuje snadné používání funkcí služby Hotmail s jakoukoli existující e-mailovou adresou. Podobně, jako můžete aplikaci Microsoft Outlook používat s adresou z libovolné služby, můžete nyní využít stejný princip u služby Hotmail na webu.

Implementace této novinky byla poměrně přímočará, a to díky architektuře služby Hotmail, naší podpoře agregace protokolu POP a funkci Odeslat jako, jež umožňuje odesílat poštu z jakékoli jiné ověřené e-mailové adresy. Potřebovali jsme jen poupravit způsob, jakým ukládáme a vyhledáváme e-mailové adresy, vytvořit nabídku pro první spuštění, a měli jsme hotovo.

Chcete-li výsledek vyzkoušet, stačí, když zaregistrujete a ověříte svou e-mailovou adresu. Přes 30 milionů uživatelů si již zaregistrovalo e-mailovou adresu z jiné služby při zakládání účtu Windows Live ID, který umožňuje používat zařízení či služby jako Xbox, Zune, SkyDrive nebo Messenger. Pokud mezi ně patříte i vy, přejděte na adresu www.hotmail.cz a přihlaste se pomocí svého účtu Windows Live ID. Jestliže účet Windows Live ID nemáte, můžete si zaregistrovat nový účet služby Hotmail a při registraci použít svou stávající e-mailovou adresu.

Hotmail vás provede procesem propojení s vaší původní službou a importem stávající pošty pomocí protokolu POP. Poté můžete začít odesílat a přijímat poštu ze své stávající adresy v prostředí Hotmail.

Jak už jsem zmínil, tuto změnu začínáme právě dnes uvádět, může tedy několik dní trvat, než bude dostupná pro všechny naše zákazníky po celém světě. Až budete moci, určitě ji vyzkoušejte a dejte mi vědět, jak jste spokojeni.

tým Windows Live CZ

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hotmail se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s